خانه / نقد و بررسی / پردوام ترین ازدواج های هالیوودی متعلق به چه کسانی است؟

پردوام ترین ازدواج های هالیوودی متعلق به چه کسانی است؟

– ازدواج های هالیوودی در زمینه دوام و وفاداری بسیار بدنام هستند و خیلی زود به پایان می رسند. در صنعتی که خود بزرگ بینی و رویاپردازی های گاه غیرمنطقی وجود دارد، عشق بین سلبریتی ها معمولاً بسیار زود گذر و کوته عمر است. در این میان اما اندک سلبریتی هایی نیز هستند که علیرغم مشکلات و جنجال های هالیوود در کنار هم مانده و زندگی مشترک بادوامی دارند. در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با برخی از سلبریتی های هالیوودی آشنا کنیم که علیرغم فراز و فرودهای زندگی و اقتضائات ناخوشایند شهرت، همچنان در کنار هم باقی مانده و زندگی مشترکشان همچنان بردوام است.

۱۴- کلی پرستون و جان تراولتا

طول زندگی مشترک: ۲۶ سال

کلی پرستون و جان تراولتا در سال ۱۹۸۷ و هنگام فیلمبرداری فیلم «کارشناسان» با هم آشنا شدند. در آن دوران پرستون با کوین گیج زندگی می کرد. رابطه عاشقانه بین این دو در سال ۱۹۹۰ آغاز شد و یک سال بعد آن ها در دو مراسم جداگانه، یکی در پاریس و دیگری در فلوریدا، ازدواج خود را اعلام کردند. آن ها با هم دارای ۳ فرزند شده اند که یکی از آن ها در سال ۲۰۰۹ درگذشت.

۱۳- کلی ریپا و مارک کانسلوس

طول زندگی مشترک: ۲۲ سال

پدر سال ۱۹۹۵، کلی ریپا و مارک کانسلوس در فیلم «تمام فرزندان من» همبازی شدند که علاقمندی این دو به هم را در خارج از دنیای فیلم باعث شد. به گفته ریپا وی در همان نگاه اول شیفته مارک شد. اکنون پس از ۲۲ سال زندگی مشترک این دو دارای ۳ فرزند شده اند و یکی از بادوام ترین و محکم ترین روابط زناشویی دنیای هالیوود را به خود اختصاص داده اند.

۱۲- میشل فایفر و دیوید ای کلی

طول زندگی مشترک: ۲۴ سال

میشل فایفر و دیوید کلی در یک ملاقات تصادفی در ژانویه ۱۹۹۳ با هم آشنا شده و در نوامبر همان سال با هم ازدواج کردند. بعد از ۲۴ سال زندگی مشترک، فایفر و کلی ۲ فرزند دارند و هر هفته نیز برخی شب ها را مانند روزهای اول آشنایی بیرون رفته و عشقشان را به هم نشان می دهند.

۱۱- جیدا پینکت اسمیت و ویل اسمیت

طول زندگی مشترک: ۲۰ سال

ویل اسمیت و جیدا پینکت اسمیت در سال ۱۹۹۰ در برنامه The Fresh Prince of Bellair با هم آشنا شدند. اگر چه جیدا نتوانست در این برنامه حضور پیدا کند اما این آشنایی باعث دوستی این دو شد. رابطه دوستانه آن ها ادامه داشت تا این که ویل و جیدا در سال ۱۹۹۷ با هم ازدواج کرده و از آن زمان تاکنون دارای دو فرزند به نام های جیدن و ویلو اسمیت شده اند. در طول این سال ها بارها از جدایی این دو در رسانه ها صحبت شده است اما به نظر نمی رسد که جیدا و ویل مشکلی در این زمینه داشته باشند.

۱۰- کوین بیکن و کایرا سجویک

طول زندگی مشترک: ۲۹ سال

کوین بیکن و کایرا سجویک در سال ۱۹۸۸ و در هنگام فیلم برداری فیلم تلویزیونی «آسمان لیمویی» با هم آشنا شده و همان سال ازدواج کردند. این دو با هم دارای دو فرزند شده و بیش از گذشته به هم عشق می ورزند. سجویک در مصاحبه ای که در سال ۲۰۱۲ انجام داد ادعا کرد که همسرش بسیار اخلاق مدار بوده و به هیچ عنوان دروغ نمی گوید و شخصیت بسیار محترمی دارد. بعد از ۲۸ سال زندگی مشترک به نظر نمی رسد که پایانی بر زندگی عاشقانه این دو متصور باشد.

۹- تام هنکس و ریتا ویلسون

طول زندگی مشترک: ۳۰ سال

تام هنکس و ریتا ویلسون در فیلم «داوطلبان» در سال ۱۹۸۵ با هم آشنا شدند. در آن زمان، هنکس با عشق دوران دانشگاهش، سامانتا لویس زندگی می کرد. وی در نهایت در سال ۱۹۸۷ از همسرش جدا شده و یک سال بعد با ویلسون ازدواج کرد. این دو در طول زندگی مشترک خود صاحب دو فرزند شده و زندگی بی حاشیه و بسیار عاشقانه ای را تجربه می کنند.

۸- مایکل جی فاکس و تریسی پولان

طول زندگی مشترک: ۳۰ سال

در سال ۱۹۸۵، مایکل جی فاکس و همسرش تریسی پولان در فیلم «روابط خانوادگی» با هم آشنا شدند. در آن دوران این دو با نامزدهای خود زندگی می کردند و دنبال رابطه جدیدی نبودند. آن ها دو سال بعد در فیلم «چراغ های پرنور، شهر بزرگ» بار دیگر در کنار هم حاضر شدند و رابطه این دو از همان زمان آغاز شد. این دو در نهایت در سال ۱۹۸۸ با هم ازدواج کردند و فاکس در مصاحبه ای با اپرا وینفری ادعا کرد که ازدواج با پولان بهترین تصمیم تمام دوران زندگی اش بوده است.

۷- مارک هارمون و پم داوبر

طول زندگی مشترک: ۳۱ سال

مارک هارمون و پم داوبر یکی از دوست داشتنی ترین روابط دهه ۸۰ سلبریتی ها را داشتند. این دو در مارس ۱۹۸۶ در یک مهمانی با هم آشنا شده و یک سال بعد ازدواج کردند. این دو به ندرت در مورد زندگی خصوصی خود صحبت می کنند و خیلی کم نیز در کنار هم در انظار عمومی ظاهر می شوند اما این بدان معنا نیست که زندگی مشترک آن ها دچار مشکلی شده است. این دو زندگی مشترک بادوامی داشته و در سال گذشته و در ۳۰اُمین سالگرد ازدواجشان بار دیگر تعهد و عشقشان به یکدیگر را ابراز کردند.

۶- جولیا لوییز دریفوس و برد هال

طول زندگی مشترک: ۳۱ سال

جولیا لوییز دریفوس و برد هال در طول دهه ۸۰ و زمانی که هر دو در دانشگاه نورث وسترن درس می خواندند با هم آشنا شده و ازدواج کردند. ازدواج این دو در سال ۱۹۸۷ با دو فرزند همراه شده و بعد از گذشت این همه سال این زوج هنوز هم عاشق یکدیگر هستند و از ابراز علاقه به یکدیگر در رسانه های اجتماعی هیچ ابایی ندارند.

۵- جیمی لی کورتیس و کریستوفر گست

طول زندگی مشترک: ۳۳ سال

بیش از ۳۰ سال پس از اولین آشنایی جیمی لی کورتیس و کریستوفر گست، این دو هنوز زندگی خوبی در کنار هم دارند. گست ابتدا از طریق مجله رولینگ استون با کورتیس آشنا شده و از مدیر برنامه های او خواست که ملاقاتی بین این دو را ترتیب دهد. ماه ها بعد زمانی که کورتیس در یک رستوران در وست هالیوود مشغول خوردن شام بود این دو بار دیگر به طور تصادفی و از دور همدیگر را دیدند. آن شب گست به سراغ جیمی نرفت و با او حرف نزد اما روز بعد با وی تماس گرفته و چند ماه بعد به طور رسمی از او خواستگاری نمود و اکنون ۳۳ سال از آن روز می گذرد و این دو همچنان به رابطه عاشقانه خود ادامه می دهند.

۴- بونو و آلی هیوسون

طول زندگی مشترک: ۳۵ سال

بونو و آلی هیوسون از زمانی که این دو نوجوان بودند و در دوبلین زندگی می کردند با هم آشنایی داشتند. این دو در سال ۱۹۷۶ با هم نامزد شده و حتی مدت کوتاهی از هم جدا شدند. اما آن ها بار دیگر با هم آشتی کرده و در نهایت در سال ۱۹۸۲ با هم ازدواج کردند. اکنون نزدیک به ۳۶ سال از زندگی مشترک آن ها گذشته و ۴ فرزند زندگی آن ها را زینت بخشیده است. اگر چه این دو در مورد رابطه زناشویی و خانوادگی خود بسیار حساس بوده و صحبتی از آن به میان نمی آورند اما ظاهراً آن ها هنوز هم به شدت عاشق هم هستند.

۳- دنزل واشنگتن و پائولتا واشنگتن

طول زندگی مشترک: ۳۵ سال

دنزل و پائولتا واشنگتن در برنامه تلویزیونی «ویلما» در سال ۱۹۷۷ با هم آشنا شدند. ظاهراً پائولتا در ابتدا درخواست ازدواج دنزل واشنگتن را ۲ بار رد کرده بود تا اینکه در بار سوم به او جواب مثبت داد. این دو در نهایت در سال ۱۹۸۳ با هم ازدواج کرده و بعد از ۳۵ سال زندگی مشترک هنوز هم رابطه محکم و عاشقانه خود را حفظ کرده اند.

۲- مریل استریپ و دان گامر

طول زندگی مشترک: ۳۹ سال

مریل استریپ و دان گامر که یک مجسمه ساز است بعد از مرگ جان کازال، که در آن دوران نامزد استریپ بود، با هم آشنا شدند. گامر دوست برادر استریپ بود و پس از مرگ کازال به دلیل سرطان، در آپارتمان او با استریپ آشنا شد. بعدها گامر از استریپ خواست که از آپارتمان خالی او به عنوان محل سکونت استفاده کند. در آن زمان گامر در مسافرت به سر می برد اما از طریق نامه با استریپ در تماس بود و وقتی که از مسافرت برگشت دیگر لازم نبود استریپ خانه اش را خالی کند. ۶ ماه پس از مرگ کازال این دو با هم ازدواج کرده و اکنون پس از ۳۹ سال زندگی مشترک و ۴ فرزند، این دو هنوز عاشق یکدیگر هستند.

۱- جف بریجز و سوزان گستون

طول زندگی مشترک: ۴۱ سال

جف و سوزان بریجز در سسال ۱۹۷۴ در هنگام فیلم برداری یک فیلم با هم آشنا شدند. در آن زمان گستون به عنوان خدمتکار در فلوریدا و نزدیکی محل فیلم برداری مشغول به کار بود. این دو تنها ۵ روز بعد از خواستگاری بریجز از گستون ازدواج کرده و صاحب ۳ فرزند شده اند.

منبع: سرپوش دات کام


Post Views:
۲


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

فیلم‌های پرسروصدای ۲۰۱۹ که شکست خوردند

به‌رغم رکوردشکنی خارق‌العاده فیلم «انتقام جویان: پایان بازی» و اینکه چطور فیلم «کاپیتان مارول» توانست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *